Kantory w Gdańsku

Home  >>  Kantory stacjonarne  >>  Kantory w Gdańsku

Kantory w Gdańsku

On Marzec 24, 2016, Posted by , in Kantory stacjonarne, tags , , , , With No Comments

Gdańsk to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast w Polsce, siedziba polskiej turystyki oraz coraz częściej miejsce przeprowadzania inwestycji ze strony przedsiębiorców zza granicy. To tutaj wiodą dogodne połączenia transportowe na przykład w postaci przylotów na tutejsze lotnisko im. Lecha Wałęsy. Przechadzając się malowniczymi deptakami miasta, łatwo jest zauważyć dużą liczbę punktów wymiany walut, z których chętnie korzystają osoby przybywające do Gdańsk głównie w celach turystycznych.

Oferta kantorów w Gdańsku

Kantory w Gdańsku

Gdańsk, Autor WikiAmy, Źródło Wikipedia

Gdańsk co roku jest odwiedzany przez prawdziwe rzesze turystów z całego świata, których zachęca ładny wygląd miasta i jego dostęp do morza. Przyjezdni odwiedzający tutejsze okolice chcą często skorzystać z możliwości wymiany ich zagranicznej waluty na nasze polskie złotówki. W tym celu swe kroki kierują do kantorów, których w całym Gdańsku nie brakuje. Największe ich skupisko znajdziemy w centrum miasta, następnie na terenie dzielnicy o nazwie Wrzeszcz, a także kilka pojedynczych punktów w okolicach Ujeściska.

Duża oferta kantorów w Gdańsku

Zarówno turyści z innych krajów, jak i mieszkańcy miasta wybywający w zagraniczne podróże, posiadają wiele opcji jeżeli chodzi o wymianę waluty na terenie Gdańska. Różnorodna oferta sprawia, że między kantorami trwa rywalizacja o uwagę klienta, w której głównym środkiem do wygranej jest oferowanie lepszego przeprowadzenia usługi. Korzystają na tym konsumenci, którzy mogą swobodnie wybierać ten kantor, jaki zaproponuje im atrakcyjniejszą stawkę wymiany danej waluty.

Kantory także internetowe

Choć wiele osób nie jest tego świadomych, to istnieje kilka innych sposobów na wymianę dewizy. Są nimi na przykład e-kantory oraz banki. Z tych dwóch opcji zdecydowanie korzystniejsza wydaje się być oferta internetowych platform wymiany waluty. Charakteryzuje ją niższy spread oraz wygodna możliwość zlecenia transakcji przez Internet.

Mapa kantorów w Gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *