Kantory w Radomiu

Home  >>  Kantory stacjonarne  >>  Kantory w Radomiu

Kantory w Radomiu

On Marzec 1, 2016, Posted by , in Kantory stacjonarne, tags , , , With No Comments

Radom to znana miejscowość położone na terenach województwa mazowieckiego. Jest ona czternastym największym miastem w Polsce, które zamieszkuje ponad 200 tysięcy mieszkańców. To miejscowość ze sprawnie rozwijającą się gospodarką, w której dominuje handel oraz przemysł. Na terenie miasta funkcjonują liczne kantory, które umożliwiają szybką wymianę walut mieszkańcom oraz osobom odwiedzającym miasto.

Kantory teraz i dzisiaj

KAntory w Radomiu

Radom, Autor: Voytek S, źródło Wikipedia

Punkty wymiany walut zaczęły swą legalną działalność od 1989 roku. Po otwarciu granic dla naszych rodaków oraz osób przybywających do Polski zza granicy, popyt na wymianę walut stał się bardzo duży. W związku z tym dość gwałtownie doszło do rozwoju kantorów, które zaczęły pojawiać się w największych polskich miastach oraz w punktach strategicznych, czyli w miejscowościach znajdujących się tuż przy granicy. Obecnie możemy korzystać z wielu sposobów na wymianę waluty, z czego przedsiębiorstwa działające stacjonarnie nadal cieszą się największym powodzeniem. Największe skupisko kantorów w Radomiu znajduje się w ścisłym centrum miasta. Pojedyncze placówki prowadzą swą działalność na obrzeżach Radomia, na przykład w dzielnicy o nazwie Glinice.

Konkurencja na rynku kantorów

Duża konkurencja sprawia, że podmioty działające na radomskim rynku walut oferują coraz lepsze warunki wymiany w celu uzyskania nowych klientów lub zatrzymania dotychczasowej klienteli. Wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie internetowej działalności, która obecnie cieszy się rosnącą popularnością. Kursy wymiany walut w sieci należą do najbardziej korzystnych pod względem opłacalności dla naszego portfela. Naliczana przez nie marża jest wyjątkowo niska, a sposób przeprowadzania transakcji należy do bezproblemowych i dość szybkich. Możliwość wymiany waluty stwarzają także poszczególne banki. Są one pewnym i zaufanym pośrednikiem w przewalutowaniu jednak wysokość oferowanych przez nie kursów nie jest dla nas opłacalna.

Mapa kantorów w Radomiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *