Kantory w Szczecinie

Home  >>  Kantory stacjonarne  >>  Kantory w Szczecinie

Kantory w Szczecinie

Szczecin to najbardziej znaczące polskie miasto leżące przy granicy z Niemcami. Jest ono chętnie odwiedzane przez turystów z tego kraju, którzy doceniają możliwość porozumienia się w języku niemieckim oraz łatwość wymiany waluty na miejscu. Jednocześnie Szczecin plasuje się w czołówce najrozleglejszych miast Polski ze swoją powierzchnią ponad 300 kilometrów kwadratowych. Do Szczecina przybywają turyści zza granicy oraz z Polski, których przyciąga ciekawa architektura miasta, jego liczne zabytki oraz wiele możliwości spędzenia czasu na wakacjach. Z tego powodu ilość punktów wymiany waluty stale rośnie.

Kantory w Szczecinie

Szczecin, Autor Kapitel, Źródło Wikipedia

Rynek wymiany walut w Szczecinie

Szczecin stanowi również przedmiot inwestycji przedsiębiorców zza granicy. W okolicach miasta znajduje się również czynnie działający port lotniczy. Te dwa czynniki przyczyniają się do dużej ilości kantorów funkcjonujących na terenie Szczecina. Różnorodna oferta pozwala dokonywać wymiany wielu walut, począwszy od tych najbardziej popularnych i skończywszy na walutach uważanych za dość egzotyczne. Najwięcej szczecińskich kantorów znajduje się w centrum miasta oraz w Śródmieściu. Punkty wymiany waluty funkcjonują również w miejscach strategicznych, chociażby takich jak lotnisko czy centra handlowe.

Kantory 24h

W końcu to tam najczęściej kierują się turyści chcący dokonać wymiany waluty. Niektóre z kantorów stanowią naprawdę wygodne rozwiązanie, gdyż działają nawet przez 24 godziny na dobę.

Ekantory również w Szczecinie

Poza kantorami stacjonarnymi wymiany waluty możemy dokonać poprzez skorzystanie z platform internetowych lub decydując się na ofertę banku. Instytucje bankowe i ich kursy nie należą do szczególnie korzystnych, jednak zapewniają nam najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Z kolei e-kantory posiadają atrakcyjne cenowo oferty, jednak wielu z nas nie jest dość przekonanych o ich pewnym funkcjonowaniu.

Mapa kantorów w Szczecinie


Prezentacja video jednego z kantorów w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *